• Kule nawadniające do roślin białe półprzezroczyste 400ml 4szt.

55.44
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
OBSŁUGA ZAMÓWIENIA 0
Paczkomaty IN POST 15
Kurier DPD 15
Kurier IN POST 18
Kurier IN POST (Pobranie) 21
Kurier DPD POBRANIE 22
Dostępność Mało

Kule nawadniające do roślin, białe półprzezroczyste, o pojemności 400 ml. Te nietłukące kule to doskonały, praktyczny sposób na nawadnianie kwiatów i roślin doniczkowych. Idealnie sprawdzą się również w czasie wyjazdów domowników i u osób, które nie zawsze pamiętają o regularnym podlewaniu swoich roślin.

 

  • Do kwiatów i roślin doniczkowych - kule nawadniające idealnie sprawdzą się podczas pielęgnacji roślin w domu, zapewniając ciągłe i odpowiednie nawilżenie ziemi.
  • Idealne podczas wyjazdów - kule świetnie sprawdzą się podczas dłuższej nieobecności w domu lub u osób często zapominających o podlewaniu swoich roślin.
  • Polski produkt wysokiej jakości - kule wykonane są z bezpiecznego, nietłukącego się, białego półprzezroczystego tworzywa. Mogą być stosowane także w domach, w których znajdują się dzieci lub zwierzęta.
  • Proste w użyciu - wypełnij kulę wodą, zrób dziurkę w ziemi i umieść w niej dozownik. Od tej chwili woda samoczynnie będzie się stopniowo uwalniać ze zbiornika.
  • 4 sztuki w zestawie - każda o pojemności aż 400 ml, pozwolą na utrzymanie optymalnej wilgotności ziemi. W zależności od wielkości i rodzaju rośliny, rozmiarów doniczki, mikroklimatu czy warunków pogodowych, może być wskazane użycie większej liczby kul.

 

Uwielbiasz kwiaty doniczkowe, ale zapominasz o ich podlewaniu? Często wyjeżdżasz służbowo, a może nie masz nikogo, kto podlałby Twoje rośliny podczas wyjazdu na dłuższy urlop? Mamy na to sposób! 

Kule nawadniające idealnie sprawdzą się podczas pielęgnacji roślin i kwiatów - szczególnie doniczkowych, zarówno w domu, na tarasie, jak i w ogrodzie.

Estetyczne i proste w użyciu dozowniki zapewnią ciągłe nawilżenie ziemi i pomogą utrzymać kwiaty w dobrej kondycji. 

Kule wykonane są z bezpiecznego, nietłukącego się, białego półprzezroczystego tworzywa. Mogą być stosowane w miejscach, do których dostęp mają dzieci lub zwierzęta.

 

Sposób użycia:

Podlej roślinę i w mokrej ziemi zrób dziurkę (np. patyczkiem lub ołówkiem) w miejscu, gdzie ma być wbita nóżka dozownika. Kulę wraz z nóżką napełnij wodą i umieść w przygotowanej dziurce. Od tego momentu woda samoczynnie będzie się stopniowo uwalniała ze zbiornika.

W zależności od wielkości doniczki, rodzaju rośliny, podłoża i warunków atmosferycznych (ew. mikroklimatu), zaleca się użycie jednej lub dwóch kul. 

Pełna kula wystarcza średnio na nawodnienie ziemi na okres nawet do dwóch tygodni. W przypadku większych roślin i doniczek oraz suchego, ciepłego powietrza (np. nad kaloryferem w zimie), rekomendujemy użycie co najmniej dwóch kul nawadniających.

 

Produkt polski, wyprodukowany przez BROWIN. Kupując ten produkt wspierasz krajową gospodarkę. 

 

Liczba kul w opakowaniu: 4 sztuki

Pojemność kuli nawadniającej: 400 ml

  • Producenci